I Niedziela Adwentu

I Niedziela Adwentu
 1. Rozpoczęliśmy czas Adwentu,
  • zapraszamy na Roraty: dla dorosłych o godz. 6:30 a dla dzieci i młodzieży o godz. 16:00, zarówno dorosłych jak i dzieci zachęcamy do zabierania ze sobą na roratnie liturgie lampionów.
 2. W środę święto św. Andrzeja Apostoła, pamiętajmy w modlitwie o Biskupie Legnickim.
 3. W czwartek zapraszamy do modlitwy o powołania w czasie wieczornej Eucharystii o godz. 18:00 i nabożeństwa przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17:30,
  • młodzież przygotowującą się trzeci rok do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek po Mszy św. w kościele.
 4. W pierwszy piątek od godz. 17:00 i pół godziny przed każdą Mszą świętą okazja do spowiedzi, adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona modlitwą wynagradzająca do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 9:00 i 18:00, w piątek od godz. 9:00 odwiedziny chorych. Prosimy o zapisywanie chorych z sakramentem pokuty przed świętami.
 5. W pierwszą sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 9:00, a po niej różaniec z przesłaniem fatimskim.
 6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 15:45.
 7. Dziś błogosławimy opłatki na stół wigilijny, do nabycia są także świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom – małe po 10 zł. i duże w cenie 21 zł.
 8. Do kosza przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy można składać trwałe produkty spożywcze przeznaczone dla ubogich na czas świąteczny, a do skarbony ofiary przeznaczone na świąteczną dekorację kościoła.
 9. Rekolekcje adwentowe w naszej Wspólnocie od 19 grudnia – poprowadzi je ks. Wiesław Złotek, którego polecamy modlitwie. Spowiedź adwentowa w czwartek 22 grudnia.
 10. Naszym Parafianom i tworzącym z nami Wspólnotę za wszelka pomoc – Bóg zapłać! Wszystkim dobrego czasu Adwentu.