II Niedziela Wielkanocna 27 kwietnia 2025 roku

II Niedziela Wielkanocna 27 kwietnia 2025 roku

  1. Za dzisiejszą posługę słowa i modlitwę w raz z nami dziękujemy ks. Dyrektorowi Mateuszowi Ryckowi,       

    • w dzisiejsze Święto Miłosierdzia Bożego zapraszamy do udziału w nabożeństwie z koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00.

  2. W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski (przeniesiona z racji oktawy wielkanocnej).

  3. W środę o godz. 18:00 nabożeństwo do Matki Bożej, zachęcamy do składania naszych osobistych intencji na Msze zbiorową.

  4. W czwartek wspomnienie św. Józefa Robotnika, o godz. 9:00 Msza przy ołtarzu św. Józefa a po niej nabożeństwo w intencji ludzkiej pracy, o godz. 18:00 Msza o powołania zakończona Godziną Świętą.

  5. Od czwartku rozpoczynamy miesiąc maj – jednocześnie zapraszając do wspólnej modlitwy litanią loretańską:             

    • od poniedziałku do piątku: o godz. 8:45 i na zakończenie wieczornej Eucharystii,       

    • w soboty o godz. 8:45           

    • w niedzielę i święta o godz. 15:30.

  6. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą i popołudniu od godz. 17:00.

  7. W sobotę uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Msze w porządku świątecznym: 8:00, 10:00, 12:00 i 16:00.

  8. W piątek z racji Święta Konstytucji 3 Maja zapraszamy na godz. 17:00 na uroczysty Koncert:  w programie najpiękniejsze arie, pieśni i piosenki muzyki polskiej, a także pieśni maryjne. Wszystko pod dyrekcją Bartosza Żurakowskiego. Szczegóły na plakatach.

  9. Za tydzień pierwsza Niedziela miesiąca, Wspólnocie Żywego Różańca przypominamy o zmianie tajemnic i Mszy w Waszej intencji o godz. 16:00. Na godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie Członków IV Róży.