III Niedziela Wielkiego Postu

1. Rozpoczęliśmy nowennę, którą do niedzieli na Mszach wieczornych modlić się będziemy przygotowując na uroczystości św. Józefa patrona naszej diecezji, które z racji Niedzieli Wielkiego Postu będziemy przeżywać w poniedziałek 20 marca,
    • godz. 17:00 zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich żali.
  2. W poniedziałek z racji 10. rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową pamiętajmy w modlitwach o naszym papieżu Franciszku.
  3. W czwartek zapraszamy małżeństwa sakramentalne chętne stworzyć Krąg Domowego Kościoła w naszej parafii na spotkanie przy filiżance dobrej kawy i herbaty o godz. 19:00 w budynku parafialnym.
  4. W piątek zachęcamy do udziału w Drodze krzyżowej: po Mszy św. o godz. 9:00, o 16:00 z udziałem dzieci, i o godz. 17:15,
    • narzeczonych zainteresowanych kursem przedmałżeńskim zapraszamy do zarezerwowania najbliższego weekendu, rozpoczynamy w piątek o godz. 19:30 na plebanii.
  5. Zachęcamy do nabywania wielkanocnych świec, których zakup wspomaga charytatywną działalność Caritas Polska. Paschaliki na stół wielkanocny, które możemy zabrać ze sobą na Liturgię Wigilii Paschalnej by odpalić od poświęconego ognia, postawić na naszych stołach w czasie świątecznego posiłku a także zanieść na groby naszych bliskich jako znaki symbol zmartwychwstania. Małe w cenie 8 zł. i duże po 16 zł.
  6. Tradycyjnie do kosza w nawie bocznej możemy składać trwałe produkty spożywcze przeznaczone na przedświąteczne wsparcie dla najuboższych.
  7. Naszym Dobroczyńcą za złożone dziś ofiary na inwestycję, składamy serdeczne podziękowania, zapewnimy o modlitwie i p[polecamy Bogu wspólnie wołając do naszego Patrona św. Marcinie – módl się za nami.
  8. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej Wspólnoty: śp.. Jadwigę Lubkiewicz – Wieczny Odpoczynek racz jej dać Panie.