Niedziela Chrztu Pańskiego

Niedziela Chrztu Pańskiego
  1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego, która liturgicznie kończy okres Narodzenia Pańskiego,
    • dzisiejsza niedziela jest również drugą miesiąca, Msza św. w intencji Dobrodziejów naszej Wspólnoty o godz. 10:00. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane na rzecz naszej Parafii.
  2. W przyszłą niedzielę zapraszamy do naszego kościoła miejskiego na wspólne wielkie jaworskie kolędowanie – rozpoczynamy o godz. 15:00! Pomogą nam kolędować: Zuzanna i Maciej Batorowie – duet organowy oraz Kwartet Solistów Opery Wrocławskiej! Wszystko przy współpracy naszej Parafii z Fundacją Dobrej Muzyki.
  3. Informujemy, że spotkanie Rodziców i Dzieci z firmą szyjąca stroje liturgiczne odbędzie się w sobotę 21 stycznia o godz. 18:30 w budynku przy ul. Szkolnej.
  4. Rozpoczęliśmy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii, udajemy się do Rodzin, które do świąt Bożego Narodzenia zaprosiły nas do wspólnej modlitwy.  W tygodniu rozpoczynamy od godz. 15:30, a w sobotę od godz. 11:00. Szczegółowy plan na każdy dzień wywieszony jest w gablocie i podany na stronie internetowej parafii. Rodziny, które teraz jeszcze składają zaproszenia informujemy, że odwiedzimy w dniu dodatkowym 18 stycznia.
  5. Parafia Miłosierdzia Bożego zaprasza w przyszłą Niedzielę do udziału w Rejonowym Dniu Wspólnoty Ruchu Domowego Kościoła – Oazy Rodzin, rozpoczęcie Mszą św. w kościele św. Faustyny o godz. 11:30.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej,Niedziela z bezpłatnym dodatkiem poświęconym papieżowi Benedyktowi XVI.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty: śp. Marię Abram – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!