Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
  1. Na Nieszpory kończące Triduum Paschalne zapraszamy dziś o godz. 17:15.
  2. W poniedziałek wielkanocny Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego: 8:00, 10:00, 12:00, 16:00 i 18:00, taca tradycyjnie przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. Trwamy w dniach nowenny przed świętem Miłosierdzia Bożego w świątecznych dniach na zakończenie Mszy św. o godz. 18:00 a od wtorku na zakończenie porannej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. W czwartek spotkanie III roku przygotowania do sakramentu bierzmowania o godz. 18:45 w kościele.
  5. Przyszła Niedziela to święto Bożego Miłosierdzia, zapraszamy do udziału w uroczystej Eucharystii o godz. 10:00 zakończonej modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia połączonej z procesją eucharystyczną i obrazem Jezusa Miłosiernego,
    • za tydzień również kończąc oktawę świąt Wielkanocnych zapraszamy do wysłuchania pięknego koncertu wielkanocnego w murach naszej świątyni o godz. 15:00, niech muzyka organowa, śpiew chóru pomoże nam zatopić się w ogromie miłości Boga i kontemplować Jego miłosierdzie objawione w wielkanocnych sakramentach.  
  6. Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie dla małżeństw 20 kwietnia w czwartek o godz. 19:00.
  7. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy składamy serdeczne życzenia dla Was i Waszych bliskich. Niech światło Zmartwychwstałego rozprasza ciemności, przywraca pokój i niesie radość, że nasz Pan choć umarł – żyje, a my możemy żyć dzięki niemu! Błogosławionej Paschy!