Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki
 1. Dziś pierwsza Niedziela miesiąca, od godz. 13:00 indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 15:45 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 2. W poniedziałek zapraszamy na kolejne spotkanie biblijne z biskupem Zbigniewem o godz. 18:45 w sali parafialnej.
 3. W środę w przeddzień uroczystości pogrzebowych papieża Benedykta XVI zapraszamy do jaworskiej fary na wspólną modlitwę dziękczynną mieszkańców Jawora za dar pontyfikatu z prośbą o dar życia, będziemy się modlić w czasie Eucharystii o godz. 18:00.
 4. W pierwszy czwartek zapraszamy do modlitwy o powołania i o świętość kapłanów, w czasie nabożeństwa rano o godz. 8:30 i wieczornej Eucharystii.
 5. W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwana Świętem Trzech Króli, Msze św. według porządku niedzielnego. W czasie każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła, które będzie można nabyć wspierając wyjazdy integracyjne naszej Służby Liturgicznej,
  • jest to również pierwszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi 30 minut przed każdą Mszą świętą, wyjątkowo o godz. 16:00 Msza św. wynagradzająca Sercu Pana Jezusa zakończona adoracją z modlitwą litanii do Serca Jezusowego,
  • tradycją naszego miasta stało się też tego dnia ekumeniczne kolędowanie w Kościele Pokoju, na które serdecznie zapraszamy na godz. 14:00.
 6. W sobotę Msza i nabożeństwo wynagradzające Sercu Marii według przesłania fatimskiego o godz. 9:00.
 7. Przyszła Niedziela to wspomnienie wydarzenia Chrztu Jezusa. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo wody.
 8. Od poniedziałku 2 stycznia rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii, udamy się tylko do tych Rodzin, które do świąt pozostawiły zaproszenia i pragną spotkać się nami w sowich domach. W tygodniu kolędę rozpoczynamy od godz. 15:30, a w soboty od godz. 11:00.  Szczegółowy plan na każdy dzień wywieszony jest w gablocie i podany na stronie internetowej.   
 9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty: śp. Elżbietę Chmielowiec i Stefanie Gottlieb – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!