VI Niedziela Wielkanocna 14 maja 2023 roku

1. Naszym Ofiarodawcom za stałą życzliwość, okazywaną troskę o dobro parafii i za złożone ofiary składamy serdeczne podziękowania, zapewniając o naszej modlitwie.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w tygodniu rano o godz. 8:30 i popołudniu o godz. 17:30,
    W weekendy tylko popołudniu.
  3. W poniedziałek spotkanie Grupy biblijnej z Biskupem Seniorem Zbigniewem o godz. 18:45 na plebanii.
  4. W czwartek 18 maja w rocznicę urodzin św. Jana Pawła II – Honorowego Obywatela naszego miasta zapraszamy na wieczorną Eucharystię i modlitwę w intencji mieszkańców i władz Jawora, po Eucharystii wspólna modlitwa przy pomniku Papieża Polaka. Jednocześnie podobnie jak w roku ubiegłym już dziś zapraszamy na II Parafialny Papieski Piknik w sobotę 27 maja od godz. 14:00 na placu przy budynku plebanii,
    • również w czwartek spotkanie i próba dla młodzieży przed przyjęciem sakramentu bierzmowania o godz. 18:45.
  5. W piątek 19 dzień miesiąca, zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa w czasie wieczornej Eucharystii i nabożeństwa po jej zakończeniu.
  6. Trwają próby i bezpośrednie przygotowania do przyjęcia przez dzieci sakramentu Pierwszej Komunii Świętej – w niedzielę 4 czerwca w czasie Mszy św. godz. 12:00,
    • spotkanie rodziców dzieci komunijnych 24 maja (środa) godz. 19:00
    • zapraszamy także rodziców dzieci, które będą przeżywały swoją rocznicę pierwszej komunii na spotkanie 31 maja (środa) godz. 19:00. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej w niedzielę 11 czerwca,
    • jednocześnie przypominamy, że już od dwóch lat uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii odbywają się zawsze w niedzielę przed uroczystością Bożego Ciała –
      w przyszłym roku będzie to 26 maja
  7. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych za zmarłych, Mszy św. gregoriańskich a także okolicznościowych z okazji rocznic ślubu, imienin, z prośbą o potrzebne łaski – włączenie naszych bliskich w ofiarę Jezusa Chrystusa to najpiękniejszy dar jaki możemy im ofiarować.
  8. Nadal poszukujemy osoby, która podejmie się prowadzenia naszej parafialnej strony, liczymy na serdeczną pomoc i wsparcie w poszukiwaniach także z waszej strony drodzy Parafianie.
  9. Przypominamy, że od czerwca do końca sierpnia przechodzimy na letni porządek Mszy św.w niedzielę i święta, nie będzie Mszy św. o godz. 16:00, a będzie Msza św. wieczorna o godz. 20:00, w soboty zaś nie będzie porannej Mszy św. o godz. 6:30.
  10. Ksiądz Krzysztof współorganizuje rekolekcje oazowe dla młodzieży w terminie od 14 do 30 lipca. W Janicach dla młodzieży po 5 klasie Szkoły Podstawowej i Wieliczce po 8 klasie Szkoły Podstawowej. Więcej informacji u ks. Krzysztofa.
  11. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej Wspólnoty śp. Teresę Pleśniak, oraz śp. Zbigniewa Kelera. Prośmy o dar życia wiecznego dla nich – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.