X Niedziela w ciągu roku 9 czerwca 2024 roku

X Niedziela w ciągu roku 9 czerwca 2024 roku

  1. Serdeczne podziękowania i za Wasze ofiary składane dziś na tacę inwestycyjną, związaną z remontem pokrycia dachu w naszym parafialnym kościele, dobroczyńców i ofiarodawców polecamy w naszej modlitwie przez wstawiennictwo św. Marcina.

  2. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa, oraz do modlitwy w czasie porannej Mszy o godz. 6:30 sprawowanej przy ołtarzu Serca Jezusowego.

  3. W poniedziałek zapraszamy modlimy się do Ducha Świętego w czasie Eucharystii o godz. 18:00 i nabożeństwa na jej zakończenie .

  4. W środę modlimy się przez wstawiennictwo Matki Bożej o godz. 18:00, zachęcamy do składnia naszych osobistych intencji na nabożeństwo i Eucharystię.

  5. W przyszłą niedzielę młodzież naszej parafii otrzyma sakrament bierzmowania przez posługę Biskupa Seniora Zbigniewa w czasie Mszy św. o godz. 10:00,           

    • również w przyszłą niedzielę zapraszamy na wydarzenie muzyczne Oratorium Psalmy, które wybrzmi w murach naszego kościoła o godz. 17:00.

  6. Serdeczne podziękowania Panu Komendantowi Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze Mirosławowi Walaszczykowi za dzisiejsze szkolenie związane z defibrylatorem AED, z który znajduje się w naszym kościele.

  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty zmarłego śp. Tadeusza Widulińskiego – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.