XI Niedziela w ciągu roku 16 czerwca 2024 roku

XI Niedziela w ciągu roku 16 czerwca 2024 roku

 1. Serdecznie zapraszamy na wydarzenie muzyczne Oratorium Psalmy, które wybrzmi w murach naszego kościoła dzisiaj o godz. 17:00,        

  • w związku z Oratorium zachęcamy do indywidualnej modlitwy litanią do Serca Jezusowego.

 2. W środę 19 czerwca zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa, nabożeństwo przy ołtarzu Oblubieńca Maryi o godz. 17:30.

 3. Wszystkich uczniów i nauczycieli, zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za kończący się rok szkolny i o błogosławieństwo na czas wakacji w czwartek o godz. 18:00.

 4. Z racji imienin księdza Krzysztofa przypadających w czasie wakacyjnym, do modlitwy w intencji Solenizanta zapraszamy w sobotę o godz. 18:00.

 5. Serdeczne podziękowania za złożone ofiary na tacę inwestycyjną w kwocie 11.570 złotych, które w całości przeznaczamy na prace, które trwają na dachu naszego parafialnego kościoła.

 6. Zapraszamy do udziału w XXXII Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która rozpocznie się w sobotę 27 lipca i zakończy po dziesięciu dniach w poniedziałek 5 sierpnia. Więcej informacji u ks. Jarosława – Przewodnika Grupy 8: jaworsko – prochowickiej.

 7. Naszą Wspólnotę i prace, które podejmujemy oddajmy w opiekę naszemu Patronowi wołając:
  św. Marcinie – módl się za nami.