XI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

XI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
  1. W poniedziałek 19 czerwca zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa, nabożeństwo przy ołtarzu Oblubieńca Maryi o godz. 17:30.
  2. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 29 lipca – 8 sierpnia, więcej szczegółów w czasie spotkania, we wtorek o godz. 19:00.
  3. Wszystkich uczniów i nauczycieli, zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za kończący się rok szkolny i o błogosławieństwo na czas wakacji w czwartek o godz. 18:00.
  4. W związku z czasem wakacji ks. Jarosław odwiedzi swoich chorych w piątek.
  5. Zapraszamy do modlitwy w intencji ks. Krzysztofa z racji imienin w sobotę o godz. 18:00.
  6. Serdeczne podziękowania za złożone ofiary na tacę inwestycyjną w kwocie 8.200 zł i 60 gr., które w całości przeznaczamy na renowację oraz złocenie i srebrzenie monstrancji używanej do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  7. Pragniemy także podzielić się radością z dofinansowania pochodzącego z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, o które starała się nasza parafia. Otrzymana kwota 600 tysięcy złotych, zostanie przeznaczona na remont dachu w kaplicy św. Barbary. Wszystkim, którzy pomagali nam w przygotowaniu projektu i pozyskaniu środków, w szczególności Pani Marszałek Sejmu oraz Pani Staroście Powiatu Jaworskiego serdeczne podziękowania, wszystkie sprawy związane z pracami oddajmy Patronce tej jaworskiej świątyni: św. Barbaro – módl się za nami!
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty zmarłych: Marka Salatę, Jadwigę Kowalczyk, Jana Radzik i Jerzego Mielocha Wieczny odpoczynek racz im dać Panie