XV Niedziela „w ciągu roku”

XV Niedziela „w ciągu roku”

herb

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Marcina w Jaworze
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XV Niedziela w ciągu roku 10 lipca 2022 roku

 

 1. Dziękujemy za ofiary składane na prowadzone prace inwestycyjne w naszej parafii, zapewniamy Ofiarodawców o modlitwie za Was przez wstawiennictwo św. Marcina.
 2. W okresie wakacyjnym w lipcu i sierpniu zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu rano od godz. 7:00 do 9:00, nie ma popołudniowej adoracji od godz. 15:00.
 3. W środę zapraszamy na lipcowy Wieczór Fatimski:
  • 19:45 wspólne uwielbienie Maryi śpiewem,
  • 20:00 EUCHARYSTIA w intencjach zbiorowych,
  • 20:45 różaniec fatimski zakończony procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
 4. W tym tygodniu pożegnamy Rodzinę p. Elżbiety z Ukrainy, którym użyczaliśmy mieszkania w budynku parafialnym, pragną oni już wrócić do swojego domu. Msza św. w ich intencji o szczęśliwą i bezpieczną podróż i pobyt w rodzinnej Ukrainie w środę o godz. 18:00.
  Wielkie podziękowania Parafianom za ofiary składane na opłaty za pomieszczenia (energia, gaz) a także za wszelką pomoc, jako parafia nie korzystaliśmy z żadnych środków zewnętrznych na utrzymanie uchodźców, jeśli ktoś pragnie wspomóc parafię w tej materii można będzie złożyć taką ofiarę w środę na tacę.
 5. W sobotę w liturgii wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – zwanej Szkaplerzną, w tym dniu w czasie Eucharystii o godz. 9:00 można otrzymać szkaplerz karmelitański, z którym wiążą się przywileje obiecane przez Matkę Bożą, więcej informacji, dla tych, którzy pragną przyjąć szkaplerz przy ołtarzu św. Jana Nepomucena.
 6. Wspólnocie Betania wielkie podziękowania za troskę o piękno i porządek w naszej świątyni. Osoby chętne włączyć się w pomoc zapraszamy w piątki o godz. 19:00, w przyszłym tygodniu zbiórka do puszek na zakup sprzętu, który pomoże w utrzymaniu porządku w kościele (profesjonalny odkurzacz do dużych powierzchni)
 7. Naszym Parafianom i Gościom życzmy udanego i bezpiecznego wypoczynku.
 8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty śp. Barbarę Żołek, śp. Barbarę Książek, śp. Annę Zagórską. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

 

Zdjęcie dodane przez lalesh aldarwish: https://www.pexels.com/pl-pl/zdjecie/reka-mezczyzny-w-fotografii-plytkiej-ostrosci-i-skali-szarosci-167964/