XXI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

XXI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
 1. Dziś XXI Niedziela w ciągu roku,      
  • o godz. 10:00 uroczysta Eucharystia dziękczynna za dar chleba połączona z dziękczynieniem mieszkańców Grzegorza i Rybna za tegoroczne plony.
 2. W czwartek wraz z Fundacją Dobrej Muzyki zapraszamy do udziału w wydarzeniu Krajobraz Muzyczny Śląska, w jaworskiej farze koncert: Duo Grzesiak – skrzypce, Maciej Bator – organy i pozytyw. Warto spędzić u nas ten ostatni wieczór wakacyjnego sierpnia – rozpoczynamy o godz. 19:30.
 3. W piątek 84. Rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie szczególnie o tych, którzy oddali życie w obronie ojczyzny na wszystkich frontach. Otoczmy modlitwą także tych, którzy po jej zakończeniu walczyli o suwerenność i niepodległość. Zapraszamy na godz. 9:00 na Mszę świętą a po zakończeniu udamy się na jaworski rynek by złożyć kwiaty,    
  • będzie to także pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi świętej 30 minut przed każda Mszą święta i popołudniu od godz. 16:30,       
  • nabożeństwo wynagradzające ze śpiewem litanii do Serca Pana Jezusa rano o godz. 8:30 i po popołudniu na zakończenie wieczornej Eucharystii.          
  • księża odwiedzą chorych wyjątkowo od godz. 10:00.
 4. W sobotę zapraszamy do modlitwy w duchu przesłania fatimskiego, o godz. 9:00 Msza św. a po niej nabożeństwo.
 5. W poniedziałek 4 września rozpoczęcie roku szkolnego. Dzieciom i młodzieży już dziś życzymy wiele zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, a nauczycielom, katechetom i wychowawcom dużo siły i mocy Ducha Świętego, potrzebnego w procesie kształtowania dzieci i młodzieży. Msza Święta, ze szczególną prośbą o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym, dla dzieci, młodzieży, wychowawców, nauczycieli i rodziców, w naszym kościele w przyszłą niedzielę
  o godz. 00.Serdecznie zapraszamy.     

  • będzie to także pierwsza niedziela miesiąca okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 13:00 do 16:00,     
  • o godz. 15:45 zmiana tajemnic Żywego Różańca i o godz. 16:00 Eucharystia w intencji różańcowej wspólnoty.
 6. Przypominamy również, że dziś ostatnia Msza święta według porządku wakacyjnego o godz. 20:00, od przyszłej Niedzieli powracamy do Mszy św. celebrowanej w niedzielę popołudniu o godz. 16:00. 
 7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Kazimierę Danowską, Halina Dolasińską – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!