XXII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

XXII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
 1. Dziś I Niedziela miesiąca. Zachęcamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 13:00 do 15:45. O 15:45 zmiana tajemnic Żywego Różańca i o godz. 16 Eucharystia za wspólnotę różańcową i ich rodziny. Przypominamy, że z tą niedzielą wracamy do przedwakacyjnego porządku Mszy Św. niedzielnych, mianowicie powraca Eucharystia o godz. 16, a nie będzie już Mszy świętej o godz. 20.

 2. Najbliższy czwartek będzie I miesiąca. Zapraszamy na „godzinę świętą” od 17 i wspólną modlitwę o nowe powołania kapłańskie i uświęcenie kapłanów w czasie Mszy św. o godz. 18 i na nabożeństwie.

 3. Przyszła niedziela będzie drugą miesiąca. Na Mszy św. o godz. 10 szczególną modlitwą będziemy otaczać wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców naszej wspólnoty parafialnej. Taca zbierana w tym dniu będzie przeznaczona na cele inwestycyjne.

  • W przyszłym tygodniu na Mszy Św. o godz. 12 zostaną pobłogosławione tornistry plecaki i przybory szkolne.

 4. Rozpoczynając rok szkolny, ponownie wchodzimy w nowy rok katechetyczno-duszpasterski.

  • Zapraszamy młodzież od 7 klasy SP na spotkania dla młodzieży w każdy piątek o 19 na plebanii. 

  • Kandydatów do bierzmowania z 3 roku przygotowań zapraszamy na spotkanie w następny czwartek, 14 września o godzinie 19 w kościele. Obecność obowiązkowa.       

  • Rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym mają przyjąć I Komunię Św. w dniu 26.05.2022 zapraszamy na obowiązkowe spotkanie w niedzielę 17 września po Mszy św. o godz. 12, po którym rozdawane będą deklaracje przystąpienia do przygotowania.

 5. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana ŻYŻŁO, Katarzynę HRYSZKIEWICZ i Elżbietę SIENDZIELORZ. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.