XXXIII Niedziela „w ciągu roku”

XXXIII Niedziela „w ciągu roku”
  1. W listopadzie zapraszamy do udziału w wieczornej modlitwie za zmarłych. Zachęcamy do składania wypominkowej modlitwy za drogich nam i bliskich zmarłych.
  2. Dziś II Niedziela miesiąca, pamiętamy i modlimy się za naszą Wspólnotę i jej dobrodziejów, serdeczne Bóg zapłać za ofiary na dzisiejszą tacę inwestycyjną,
    • dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu do piątkowych uroczystości odpustowych: Władzom naszego miasta, Jaworskiemu Ośrodkowi Kultury – Pani Dyrektor Joannie i Panu Arturowi za nagłośnienie terenu przy plebanii na czas wieczoru Marcińskiego, Wojownikom Maryi, za przegotowanie ognisk, Radzie Parafialnej, Wspólnocie Betania i Panią, które dołączyły do pomocy w sprzątaniu wewnątrz kościoła, osobą zaangażowanym w przygotowanie terenu wokół kościoła, chłopcom z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, Panu Cezaremu za pomoc w wywiezieniu liści, Panią, które upiekły ciasto i Pani Teresie za nadzorowanie i wykonanie wielu prac kuchennych na czas odpustu dla zaproszonych Gości, Panu Organiście za troskę o stronę muzyczną i naszej tworzącej się Scholii Dorosłych, Służbie Liturgicznej za poświęcony czas spędzony na próbach pod okiem ks. Jarosława by liturgia był piękna, Panu Kościelnemu, i za to że wiele osób mogło się dowiedzieć jak będzie przebiegało świętowanie poprzez przygotowane plakaty i śledzić także na bieżąco w świecie wirtualnym – ks. Krzysztofowi. Wszystkim którzy w tych dniach spieszyli nam z życzliwa pomocą – jak również Wam drodzy parafianie i Goście za wspólne przeżywanie naszego parafialnego święta.
  3. W sobotę 19 dzień miesiąca, ze względu na wypominki, wyjątkowo zapraszamy na Msze św. o godz. 9:00 a po niej na nabożeństwo do św. Józefa.
  4. Za tydzień Niedziela Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. W Naszej Wspólnocie będziemy gościli diakona Kamila, będzie to okazja do modlitwy o powołania oraz wsparcia naszego seminarium poprzez zakup cegiełek – kalendarzy na Nowy Rok 2023.
  5. Rodziców dzieci komunijnych już dziś informujemy o spotkaniu we wtorek 22 listopada o godz. 19:00 w kościele.
  6. Szóstoklasistów i wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć trzyletnie przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w niedzielę 27 listopada po Mszy św. o godz. 10:00. Zostaną wtedy przedstawione informacje o przygotowaniu oraz rozdane będą formularze zgłoszeniowe.
  7. Na nowy tydzień Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki św. Marcina, a zmarłym, których pożegnaliśmy w minionym tygodniu śp. Genowefie Bronka i Jerzemu Trzaskulskiemu wypraszamy dar nieba – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!