II Niedziela w ciągu roku

II Niedziela w ciągu roku
 1. Dziękujemy za ofiary składane na tacę w ubiegłą niedzielę przeznaczone na inwestycje w naszej parafii, zebraliśmy 7.987 zł, które w dalszym ciągu przekazujemy na spłatę zadłużenia wynikającego z koniecznej wymiany pieca w budynku parafialnym,
  • o godz. 15:00 zapraszamy na wspólne kolędowanie, pomogą nam: Zuzanna i Maciej Batorowie – duet organowy oraz Kwartet Solistów Opery Wrocławskiej! Wszystko przy współpracy naszej Parafii z Fundacją Dobrej Muzyki.
 2. W czwartek 19 dnia miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa, rozpoczynamy o godz. 17:30 nabożeństwem przy ołtarzu Oblubieńca NMP.
 3. W sobotę spotkanie Rodziców i Dzieci z firmą szyjąca stroje liturgiczne o godz. 18:30 w budynku przy ul. Szkolnej.
 4. Kończymy w tym tygodniu odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii, udając się do Rodzin, które zaprosiły nas do wspólnej modlitwy:
  • P O N I E D Z I A Ł E K 16 stycznia, od godz. 15:30: Wrocławska.
  • W T O R E K 17 stycznia, od godz. 15:30: Strzegomska, Aleja Dębowa, ul. Armii Krajowej
  • Ś R O D A 18 stycznia, od godz. 15:00. dodatkowe zaproszenia.  
 5. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 10:00 sprawowaną w intencji naszych Parafian, których odwiedziliśmy w tych dniach z wizytą duszpasterską, będzie to także ustanowiona przez papieża Franciszka Niedziela Słowa Bożego, w naszej parafii będziemy z tej okazji w tym dniu gościli ks. dr hab. Jana Klinkowskiego – profesora nadzwyczajnego Instytutu Nauk Biblijnych, który podzieli się z nami refleksja nad Słowem Bożym.
 6. Dzień Babci i Dziadka, które przeżywać będziemy pod koniec tygodnia, jest dobrą okazją by także na modlitwie wyrazić naszą wdzięczność. Niech wnuki pamiętają o tej modlitwie za swoje babcie i dziadków.
 7. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom dobrego nowego tygodnia, wszystkich zawierzamy i oddajemy naszemu Patronowi: św. Marcinie – módl się za nami!