III Niedziela w ciągu roku

1. Dzisiejsza III Niedziela w ciągu roku obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego niech staje się dla nas zachętą i motywacją do szukania okazji by każdego dnia czytać Biblię,
    • za przyjęcie zaproszenia, wspólną modlitwę i głoszone słowo Boże dziękujemy ks. dr hab. Janowi Klinkowskiemu profesorowi nadzwyczajnemu Instytutu Nauk Biblijnych we Wrocławiu.
  2. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Bolesnej o godz. 18:00, zachęcamy do składania naszych próśb i podziękowań a także intencji na wieczorna Eucharystię.
  3. W naszej parafii w czasie Wielkiego Postu planowany jest kurs przedmałżeński, zapisy do końca stycznia w zakrystii, kancelarii parafialnej lub drogą mailową.
  4. Dziękując za radość tegorocznych spotkań kolędowych wyrażamy naszą wdzięczność za zaproszenie do waszych mieszkań i domów, łaskę wspólnej modlitwy i rozmowy. Serdecznie dziękujemy za wszelkie miłe słowa i okazywaną życzliwość, przepraszamy też, że czasem musieliście na nas czekać. Ofiary składane w czasie odwiedzin duszpasterskich będą wsparciem dzieł diecezji i inwestycji, które podejmujemy w naszym kościele. Dziś o godz. 10:00 celebrowaliśmy Eucharystię ofiarując ją w intencji Wszystkich, którzy przyjęli nas do swoich domów.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty śp. Mieczysławę Piotrowską – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!