V Niedziela w ciągu roku

1. Dziś V Niedziela w ciągu roku, tradycyjnie już od godz. 13:00 do godz. 15:45 okazja do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu, na którą serdecznie zapraszamy.
  2. W środę o godz. 18:00 nabożeństwo i Msza św., ku czci Matki Bożej, zachęcamy do składania próśb i podziękowań oraz intencji na Msze św. zbiorową.
  3. W sobotę wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji podczas Mszy o 9:00 udzielany będzie sakrament namaszczenia. Od dziś w zakrystii lub w kancelarii można zgłaszać chętnych zainteresowanych uczestnictwem w tym szczególnym obrzędzie niosącym uzdrowienie, prosimy także o pomoc w zgłaszaniu osób chorych, którym pragniemy zorganizować transport do kościoła i powrót co domu po Eucharystii.
  4. Za tydzień II Niedziela miesiąca, o godz. 10:00 Msza św. w intencji naszych Dobrodziejów, a ofiary składane na tace przeznaczone na inwestycje w naszej parafii,
    • będziemy też gościć w naszej wspólnocie ks. Pawła Antosiaka z Zespołu Pomocy Kościołowi na Wschodzie, będzie to dla naszej wspólnoty okazja do modlitwy za chrześcijan tamtych miejsc.
  5. Zachęcamy do udziału w naszej parafialnej pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach do 2 do 11 lipca. Szczegółowe informacje na ulotkach, w gablocie i na stronie internetowej oraz u ks. Proboszcza.