XIV Niedziela w ciągu roku 7 lipca 2024 roku

XIV Niedziela w ciągu roku 7 lipca 2024 roku

 1. Zapraszamy dziś na adorację Najświeższego Sakramentu, okazja do indywidualnej modlitwy od godz. 13:00 do 18:00.

 2. W środę o godz. 10:00 w kościele św. Barbary otworzymy wystawę poświęconą cudom eucharystycznym, zapraszamy do zwiedzania i pogłębiania wiedzy religijnej. Panu Wiktorowu Dębickiemu dziękujemy za inicjatywę powstania takiej wystawy w naszej parafii.

 3. W sobotę zapraszamy na lipcowy Wieczór Fatimski, rozpoczynamy o godz. 19:30 wspólnym śpiewem uwielbienia, o godz. 20:00 Eucharystia, a po niej różaniec i procesja z figurą Matki Bożej, zabierzmy ze sobą na liturgię wieczorna świece.

 4. Przyszła Niedziela to druga miesiąca i dzień szczególnej modlitwy w intencji naszej Wspólnoty i jej Ofiarodawców, taca przeznaczona na cele związane z trwająca wymianą pokrycia dachu naszego kościoła.

 5. Z renowacji powróciły wyzłocone i wysrebrzone naczynia liturgiczne, Bóg zapłać za wparcie i pomoc materialną.

 6. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 27 lipca – 5 sierpnia. Zapisów można dokonywać u Księdza Jarosława, Przewodnika Grupy Jaworskiej,        

  • istnieje możliwość udziału w pielgrzymce autokarowej na dzień wejścia Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę (tj. poniedziałek, 5 sierpnia). Więcej informacji oraz zapisy w zakrystii,          

  • zachęcamy także do nabywania Modlitewników Pielgrzymkowych, dla tych, którzy pragną pielgrzymować duchowo, koszt 20 zł. jednocześnie jest to wsparcie materialne naszej pielgrzymi.

 7. Wypoczywających na wakacjach i urlopach oraz trwające prace remontowe w naszej parafii oddajmy naszemu paronowi jaworskiej fary, św. Marcinie – módl się za nami.