XIX Niedziela „w ciągu roku”

XIX Niedziela „w ciągu roku”

herb

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Marcina w Jaworze
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIX Niedziela w ciągu roku 7 sierpnia 2022 roku

 

 1. Zapraszamy dziś od godz. 13:00 okazja do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu do wieczornej Eucharystii,
  • również dziś o godz. 19:00 ostatnie spotkanie Grupy Duchowego Uczestnictwa, jutro nasi pielgrzymi uroczyście wejdą na szczyt Jasnej Góry.
 2. Spotkanie dla wszystkich udających się na wczasy nad morzem we wtorek o godz. 17:00 w Domu parafialnym (budynek przed głównym wejściem do kościoła).
 3. W sobotę Wieczór Fatimski, zapraszamy od godz. 19:45 do wspólnego śpiewania pieśni maryjnych, następnie Eucharystia, różaniec fatimski i procesja ze świecami, zachęcamy do składania naszych intencji: próśb i podziękowań,
  • Rodzicom, przypominamy o katechezie przedchrzcielnej ich dzieci w sobotę o godz. 17:00 w kościele.
 4. Za tydzień druga Niedziela miesiąca, modlimy się w intencji naszych Parafian i ofiarodawców, Eucharystia w tej intencji o godz. 10:00, taca przeznaczona na prace podejmowane w naszej Parafii.
 5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w zakrystii do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny.
 6. Dziękujemy za różne formy życzliwości i troski względem naszej Wspólnoty. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia polecając was orędownictwu św. Marcina.
 7. W minionym tygodniu w naszej Wspólnocie odbył się pogrzeb śp. Jana Kutkiewicza – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. Pożegnaliśmy także małego Antoniego Habiak, który urodził się i zmarł 1 sierpnia – wierząc, że Antoni jest już Boga, pomódlmy się za jego Rodziców – Ojcze nasz.