XVIII Niedziela „w ciągu roku”

XVIII Niedziela „w ciągu roku”

herb

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Marcina w Jaworze
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVIII Niedziela w ciągu roku 31 lipca 2022 roku

 

 1. Rozpoczęła się Jubileuszowa Piesza Pielgrzymka naszej diecezji, zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania w Grupie Duchowego Uczestnictwa, spotkania odbywają się każdego dnia o godz. 19:00.
 2. W tym tygodniu:
  • w pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy do modlitwy o powołania, rano w czasie trwania adoracji o godz. 8:30 i popołudniu w czasie Eucharystii o godz. 18:00,
  • w piątek okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św. i popołudniu od godz. 16:30, nabożeństwo wynagradzające Sercu Jezusowemu o godz. 8:30,
  • w sobotę święto Przemienienia Pańskiego, o godz. 9:00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z przesłaniem fatimskim i nabożeństwo różańcowe,
  • w pierwszą niedzielę okazja do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 13:00, o godz. 17:45 zmiana tajemnic Żywego Różańca i Eucharystia w intencji różańcowej Wspólnoty.
 3. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania do Francji, do sanktuarium maryjnego w Lourdes i do Tour – miejsca życia i śmierci naszego Patrona św. Marcina, więcej szczegółowych informacji w zakrystii, w gablocie, na naszej stronie internetowej oraz na ulotkach.
 4. Księdzu Mateuszowi Ryckowi – dyrektorowi Domu Diecezjalnego dziękujemy za obecność, modlitwę i posługę Słowa.
 5. Witamy w naszej Wspólnocie Gości. Naszym Parafianom i przebywającym na urlopach życzymy dobrej pogody i wypoczynku, dziękujemy za różne formy życzliwości względem naszej Wspólnoty. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia.
 6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty śp. Mirosławę Foder oraz śp. Kornelię Wierzbicką – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.