XX Niedziela „w ciągu roku”

1. Dziś druga Niedziela miesiąca, modlimy się za naszą parafialną Wspólnotę i dziękujemy za wszystkich, którzy modlitwą i darem swoich serc spieszą z życzliwą pomocą i dzielą się z nami swoi ofiarami, polecamy was wstawiennictwu naszego Patrona – św. Marciniemódl się za nami!
  2. Jutro uroczystość Wniebowzięcia NMP, porządek Mszy św. niedzielny: 8:00, 10:00 uroczysta suma parafialna, 12:00, 18:00 i 20:00.Podczas Mszy św. tradycyjnie będziemy błogosławić kwiaty i zioła.
  3. We wtorek dzień patronalny bpa Stefana, pamiętajmy w modlitwach o naszym Biskupie Seniorze.
  4. W środę zapraszamy na Nabożeństwo do Matki Bożej.
  5. W piątek 19 dzień miesiąca, zapraszamy do modlitwy przy obrazie św. Józefa o godz. 17:30 i na Eucharystię ku jego czci o godz. 18:00.
  6. Ponawiamy zaproszenie na Pielgrzymkę do Tours i Lourdes od 9 do 13 października, szczegóły na ulotkach i stronie parafii.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w zakrystii do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny, w którym kolejna płyta z cyklu Biblia audio.
  8. W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty pożegnaliśmy śp. Emilię Dziedzic – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.