XXIV Niedziela „w ciągu roku”

1. Modlimy się dziś za Ofiarodawców naszej Parafii, dziękując za ich zaangażowanie w podejmowane prace. Msza święta w ich intencji o godz. 10:00,
    • wszystkie dzieci, a szczególnie uczniów klas trzecich wraz z Rodzicami zapraszamy do uczestnictwa w niedzielnych Mszach o 12:00. Zachęcamy do zbierania obrazków, które dostępne są u katechetów bezpośrednio po zakończeniu Mszy świętej.
  2. We wtorek zapraszamy na Wieczór Fatimski rozpoczynamy o godz. 19:45.
  3. W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego, zapraszamy do udziału w nabożeństwie Drogi krzyżowej w tym dniu o godz. 17:15. To także szczególny dzień modlitwy o ustanie wojny na Ukrainie,
    • również w środę spotkanie organizacyjne dotyczące Pierwszej Komunii Świętej, prosimy Rodziców dzieci komunijnych o obecnośc.
  4. W czwartek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej – będziemy przezywali pierwszą rocznicę zawierzenia naszego miasta i parafii Matce Bożej Bolesnej. W tym dniu zapraszamy:
    • 18:00 Eucharystia, z możliwością otrzymania szkaplerza karmelitańskiego,
    • 19:30 wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie (zespół Effata ze Złotoryi)
    • 23:00 – 24:00 Godzina czuwania w Ogrójcu – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.
    •  Wszystkie te wydarzenia poprowadzi o. Krzysztof Piskorz – Karmelita bosy.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 10:00 spotkanie z młodzieżą klas III przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.
  6. W związku z małym zainteresowaniem pielgrzymka do Lourdes i Tour w miesiącu październiku musimy przesunąć jej termin. Więcej informacji w późniejszym czasie.
  7. W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty pożegnaliśmy śp. Roberta Wachowskiego i śp. Edwarda Drzymałę – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.