XXV Niedziela „w ciągu roku”

1. W poniedziałek 19 dzień miesiąca, zapraszamy do wspólnej modlitwy przy ołtarzu św. Józefa w czasie nabożeństwa o godz. 17:30 i wieczornej Eucharystii,
    • również w poniedziałek spotkanie katechetów na plebanii o godz. 16.00.
  2. We wtorek rocznica poświęcenia naszej legnickiej katedry, w tym dniu pod przewodnictwem Biskupa Legnickiego zakończenie Jubileuszu naszej diecezji w czasie Eucharystii o godz. 16:00 w katedrze.
  3. W środę zapraszamy do modlitwy i składania naszych osobistych próśb i podziękowań do Matki Bożej, w czasie nabożeństwa i Eucharystii o godz. 18:00.
  4. W piątek zapraszamy młodzież na wieczór filmowy o godz. 19:00 w sali parafialnej.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 10:00 spotkanie z młodzieżą klas VII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  6. Do przyszłej niedzieli można składać u ks. Jarosława deklaracje dotyczące przygotowania dzieci do Pierwszej Komunii Świętej.
  7. W sobotę 1 października planowany jest wyjazd Wspólnot Żywego Różańca do Krzeszowa, koszt 30 zł. zapisy w zakrystii i kancelarii.
  8. Informujemy, że w Jaworze mieści się pracownia sakralna, która zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty i konsultacje sztuki sakralnej, odkrywania sakralności i sztuki, więcej szczegółów w gablocie.
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy wspólnocie Betania za troskę o nasz kościół. Wszystkim Parafianom i tym, którzy tworzą Wspólnotę z nami dziękujemy za wszystkie modlitwy, a także za każde dobro, za dary i ofiary składane na cele parafialne i życzymy Bożego błogosławieństwa polecając was opiece Naszego Patrona: św. Marcinie – módl się za nami.