XXVI Niedziela „w ciągu roku”

XXVI Niedziela „w ciągu roku”
 1. Dziś upływa termin składania deklaracji Rodziców dla swoich dzieci przed pierwsza spowiedzią i Komunią świętą,
  • dziś również przypominamy o spotkaniu młodzieży klas VII po Mszy św. o godz. 10:00.
 2. W środę zapraszamy do modlitwy i składania naszych osobistych próśb i podziękowań do Matki Bożej, w czasie nabożeństwa i Eucharystii o godz. 18:00.
 3. W piątek zapraszamy młodzież na godz. 19:00 na spotkanie do sali parafialnej.
 4. W sobotę rozpoczniemy październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej, nabożeństwo połączone z modlitwa różańcową w pierwszą sobotę 1 października, po Mszy św. o godz. 9:00 jako modlitwa wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i popołudniu o godz. 17:15, w niedzielę różaniec popołudniu o godz. 17:15 w tygodniu od poniedziałku zapraszamy na nabożeństwa rano o godz. 8:30 i popołudniu o godz. 17:15,
  • w sobotę pielgrzymka do naszego diecezjalnego sanktuarium w Krzeszowie wyjazd o godz. 8:30 z placu przy plebanii.
 5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 15:45.
 6. Bardzo serdecznie dziękujemy wspólnocie Betania za troskę o nasz kościół. Wszystkim Parafianom i tym, którzy tworzą Wspólnotę z nami dziękujemy za wszystkie modlitwy i ofiary, życzymy Bożego błogosławieństwa polecając was opiece Naszego Patrona: św. Marcinie – módl się za nami. 
 7. Z naszej Wspólnoty w minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Edwarda Olanina – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.