XXVII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

XXVII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
  1. Przeżywamy 27 niedzielę w ciągu roku, jak zawsze w drugą niedzielę miesiąca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej parafii. W tym tygodniu dziękujemy szczególnie czterem panom, którzy w miniony poniedziałek i wtorek zaangażowali się w prace przygotowawcze do remontu salek parafialnych. Za wszystkie ofiary dziś złożone składamy serdeczne „Bóg zapłać” – przeznaczone będą na spłatę monitoringu w kościele.

  2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12 odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu na ręcznie robiony różaniec. To będzie również trzecia niedziela miesiąca – Msza o 18 sprawowana będzie za chorych, po niej zawierzenie Matce Bożej bolesnej.

  3. Trwamy na październikowej modlitwie różańcowej, nabożeństwo w tygodniu o 8.30 i 17.15, w sobotę i niedzielę tylko o 17.15. Różaniec dla dzieci szczególnie we wtorki i czwartki. Przypominamy, że dzieci pierwszy komunijne zobowiązane są do udziału w dwóch różańcach w tygodniu.

  4. Rodzice dzieci przygotowujących się do I Komunii proszeni są o złożenie u ks. Jarosław świadectw Chrztu św. Do końca października.

  5. W czwartek uroczysta Msza Św. w intencji ministrantów i ich rodzin, a po niej spotkanie. To również drugi emausowy czwartek. O 18.45 zapraszamy na spotkanie o Katechizmie Kościoła Katolickiego, które poprowadzi ks. Krzysztof.

  6. W piątek trzynasty dzień miesiąca. Zapraszamy na ostatni w tym roku wieczór fatimski. Rozpoczynamy o 19:30 wspólnym śpiewem pieśni Maryjnych, o 20 Eucharystia, o po niej różaniec i procesja fatimska.

Wszystkich ofiarodawców i wspierających naszą Parafię, gości i zwiedzających naszą świątynię polecamy ufnej opiece naszego Patrona:

Święty Marcinie, módl się za nami…