XVI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

XVI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
  1. We wtorek wspomnienie św. Krzysztofa, Patrona kierowców i podróżujących tradycyjnie tego dnia zapraszamy, do modlitwy w tej intencji, po każdej Mszy św. odbędzie się także poświęcenie pojazdów.
  2. W środę wspomnienie św. Anny, mamy Maryi i babci Pana Jezusa, która jest patronką matek, kobiet rodzących i wdów – zapraszamy do modlitwy w tym dniu przy czcigodnej figurze św. Anny Samotrzeciej, którą będziemy gościć w naszej wspólnocie.
  3. W środę modlimy się do Matki Bożej, zapraszamy na nabożeństwo o godz. 18:00, zachęcamy do składania intencji i powierzania swojego życia przez orędownictwo Maryi.   
  4. W czwartek spotkanie organizacyjne dla udających się na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę o godz. 19:00 na plebanii. Wciąż zachęcamy do pielgrzymowania są jeszcze wolne miejsca.
  5. W związku z piesza pielgrzymką ks. Jarosław odwiedzi swoich chorych w najbliższy piątek.
  6. W sobotę 29 lipca rozpoczyna się Piesza Pielgrzymka Diecezji Legnickiej na Jasną Górę, ks. Jarosława przewodnika naszej Grupy Jaworsko-Prochowickiej i uczestników polecamy waszej modlitwie w czasie kroczenia ku Jasnej Górze,
    • w sobotę rozpoczniemy też spotkania Grupy Duchowego Uczestnictwa, przez cały czas trwania pielgrzymki będziemy się spotykać o godz. 19:00. W zakrystii można pobrać książkę z materiałami na czas formacji i pamiątkową plakietkę. Składana przy okazji zapisów ofiara stanowi wsparcie dla organizatorów pielgrzymki pieszej.
  7. Naszym Parafianom i Gościom życzmy udanego i bezpiecznego wypoczynku.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty śp. Halinę Głąb – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.