1. Dziś I niedziela miesiąca – po Mszy o 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji. O 17.45 zmiana tajemnic Żywego Różańca. O 19.00 ostatni apel pielgrzymkowy.
  2. Już jutro dotrze do jasnogórskiego klasztoru Piesza Pielgrzymka Legnicka, wśród pielgrzymów. Jest również grupa jaworsko-prochowicka z jej Przewodnikiem ks. Jarosławem. Autokarowa  pielgrzymka na to wydarzenie wyruszy dziś o 2 w nocy spod banku PKO.
  3. Przyszła niedziela to II niedziela miesiąca – pamiętać będziemy zatem o wszystkich ofiarodawcach i wspierających naszą Parafię modlitwą i darem materialnym. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na pokrycie kosztów odkrywki w kaplicy św. Barbary. Zobowiązała nas do tego pani konserwator, o czym zresztą opowiadał Ksiądz Proboszcz.
  4. W ubiegłą niedzielę, kiedy była możliwość zobaczenia obecnego stanu kaplicy św. Barbary. To przedsięwzięcie kosztowało naszą parafię 8500 zł. W przyszłą niedzielę również 13 dzień miesiąca. Zapraszamy zatem na nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy Mszą o 20.00. Po niej różaniec i procesja.
  5. . W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Irenę Wójcik oraz Andrzeja Andrusiaka – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Wszystkich ofiarodawców i wspierających naszą Parafię, gości i zwiedzających naszą świątynię. polecamy ufnej opiece naszego Patrona:

Święty Marcinie, módl się za nami…