V NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 4.02.2024

V Niedziela w ciągu roku 4 lutego 2024 roku

 1. Podziękowania składamy za krótką historię Zgromadzenia i historię powołania a także za obecność i modlitwę Siostrom Magdalenkom.

 2. Jutro wspomnienie św. Agaty. Tradycyjnie po każdej eucharystii będziemy błogosławić chleb
  i wodę     

  • również jutro spotkanie Grupy biblijnej o godz. 18:45, zapraszamy.

 3. W przyszłą niedzielę, z racji na kalendarzowe wspomnienie Matki Bożej z Lourdes osoby chore będą mogły przystąpić do przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Warunkiem przyjęcia sakramentu jest przystąpienie do spowiedzi. Celebracja sakramentu odbędzie się na Eucharystii o godz. 10.00,     

  • przyszła niedziela to druga miesiąca. Naszymi ofiarami wspieramy inicjatywy inwestycyjne naszej parafii.

 4. Wczoraj odbył się pierwszy parafialny bal karnawałowy dla dzieci. Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w balu i dobrą zabawę. Jednocześnie dziękujemy instytucjom i osobom, które przyczyniły się do tego, aby udało się zorganizować to przedsięwzięcie. Przede wszystkim za inicjatywę i organizację dr Annie Dudzie Łyszczyk. Dziękujemy również za współprowadzenie i animacje dla dzieci Angelice Wójcik. Za opiekę i troskę paniom: Ewie Wójcik, Kamili Pokrzywie, Lilii Łukasik-Hutyrze, Natalii Ulanickiej. Pani Joannie Piotrowicz-Dębickiej i Jaworskiemu Ośrodkowi Kultury za udostępnienie miejsca na bal. Państwu Smagacz za profesjonalna obsługę fotograficzną. Panu Tomaszowi Wójcikowi za udostępnienie nagłośnienia i obsługę techniczną. Harcerzom za animacje, opiekę i wsparcie podczas trwania imprezy. Radzie Parafialnej za wsparcie, pomoc w przygotowanie poczęstunku. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przebiegu balu dla naszych najmłodszych.

 5. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w poniedziałek 12 lutego o godz 12 w kościele.

 6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty: śp. Zmarłych

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!