XIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

XIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
  1. Dziś I niedziela miesiąca, po Mszy o 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 17.45 zmiana tajemnic Żywego Różańca
  2. Również dziś swoje urodziny obchodzi biskup senior Zbigniew. Polecamy Dostojnego Jubilata modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
  3. W poniedziałek Mszy wieczornej przewodniczyć będzie o. Piotr Jabłoński, jezuita pochodzący z Jawora. Dziś sprawuje Mszę prymicyjną w swojej rodzinnej parafii pw. Matki Bożej Różańcowej, a jutro błogosławieństwo prymicyjne będzie można otrzymać u nas.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy na Godzinę Świętą o 17, oraz do modlitwy o nowe powołania podczas Mszy wieczornej.
  5. Również w tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pół godziny przed Eucharystią, dodatkowo popołudniu od 16.30.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy do modlitwy za policjantów. O godzinie 12 będziemy gościć policjantów z Komendy Powiatowej w Jaworze oraz zaproszonych gości. Do modlitwy w intencji stróżów prawa zapraszamy wszystkich parafian, ale szczególnie dzieci. Po Mszy przez pół godziny trwać będzie pokaz sprzętu policyjnego, samochodów i motocykli oraz techniki kryminalistycznej.
  7. Pamiętajmy w modlitwie o naszych pielgrzymach przebywających w Ziemi Świętej. Księdza Proboszcza, Biskupa seniora Zbigniewa jak również wszystkich uczestników parafialnej pielgrzymki, a także wszystkich przebywających na wakacjach, gości a nade wszystko wszystkich Parafian polecamy opiece naszego Patrona:
    Święty Marcinie, módl się za nami…