XIX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

XIX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
 1. Dziś II Niedziela miesiąca, przez wstawiennictwo św. Marcina, polecamy
  w modlitwie naszą Wspólnotę i składamy podziękowania za ofiary składane na cele inwestycyjne związane z pokryciem kosztów dokonania odkrywki na ścianach i sklepieniu kaplicy św. Barbary, których musieliśmy dokonać decyzją legnickiego konserwatora zabytków,

  • dziś 13 dzień miesiąca zapraszamy na Wieczór fatimski, rozpoczynamy o godz. 19:30 wspólnym śpiewem pieśni maryjnych, o godz. 20:00 Eucharystia a po niej roznieć i procesja ze świecami.
 2. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. w porządku niedzielnym, godz.: 8:00, 10:00, 12:00, 18:00 i 20:00. W czasie każdej Eucharystii błogosławieństwo ziół i kwiatów.
 3. W środę Dzień Patronalny Biskupa Seniora Stefana, pamiętajmy w naszej modlitwie o Księdzu Biskupie.
 4. W sobotę 19 dzień miesiąca, wieczorna Eucharystia celebrowana jest już
  z niedzieli, zapraszamy więc na Eucharystię wotywną ku czci św. Józefa o godz. 9:00 a po niej na nabożeństwo przy ołtarzu Oblubieńca Maryi.
 5. Za tydzień III niedziela miesiąca, przypominamy, że wieczorna Eucharystia jest sprawowana w intencji osób chorych i cierpiących z aktem zawierzenia ich Matce Bożej Bolesnej i modlitwa wstawienniczą.
 6. Już dziś serdecznie zapraszamy na koncert Krajobraz Muzyczny Śląska, który wraz z Fundacją Dobrej Muzyki organizujemy w murach jaworskiej fary 31 sierpnia o godz. 19:30. Muzyka organowa w połączeniu ze skrzypcami, utwory: Hendla, Bibera i wielu innych sprawiają, że warto ten wieczór spędzić w murach naszego jaworskiego kościoła.
 7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty śp. Annę Czerniej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.