XV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

XV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
 1. W środę 19 dzień miesiąca, zapraszamy do modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa o godz. 17:30.
 2. W ubiegła niedzielę zebraliśmy na cele inwestycyjne w naszej parafii 8.703,45 PLN z wdzięcznością ogarniamy modlitwą wszystkich wspierających naszą Wspólnotę.

  W sposób szczególny cieszymy się z pozyskanych środków w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków, w kwocie 3 mln 430 tyś. zł. co pozwala nam rozpocząć prace przy wymianie pokrycia dachu jaworskiej fary. W skład tej sumy musi wejść także kwota 70 tyś zł. wkładu własnego, z czego 50 tys. zł. udało się nam pozyskać z funduszu Starostwa Powiatowego w Jaworze.

  Serdeczne podziękowania składamy tym, którzy wspierali nas w poszukiwaniu środków: dziękujemy Pani Marszałek Sejmu oraz Pani Staroście i Władzom naszego powiatu, za możliwość wzięcia udziału w tym rządowym programie i wsparcie finansowe, wszystkim, którzy na róże sposoby szczególnie modlitwą troszczą się o naszą Wspólnotę i o dobro kulturowe.

 3. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w terminie 29 lipca -7 sierpnia. Zapisów można dokonywać online na stronie pielgrzymki lub u księdza Jarosława.

  Istnieje możliwość udziału w pielgrzymce autokarowej na dzień wejścia Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę (tj. Poniedziałek, 7 sierpnia). Można przejść ostatnie etapy z Blachowni na Jasną Górę
  z pielgrzymami lub dojechać bezpośrednio na parking Klasztoru. Więcej informacji oraz zapisy i wpłaty w zakrystii, koszt to 100 zł. Spotkanie dla pielgrzymów 27 lipca o godz. 19:00 na plebanii.

  W zakrystii do nabycia pakiety duchowego uczestnictwa w pielgrzymce w cenie 25 zł.
 4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Władysława Szczepanka, śp. Marię Niemiec oraz śp. Wandę Cieplik – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Wszystkich Ofiarodawców i wspierających naszą Parafię, gości i zwiedzających naszą świątynię, jak również przebywających na wakacjach i urlopach, szczególnie młodzież naszej Parafii, która rozpoczęła wczoraj dwutygodniowe rekolekcje w Wieliczce oraz ks. Krzysztofa, który w tych dniach prowadzi także rekolekcje polecamy ufnej opiece naszego Patrona:

                     Święty Marcinie, módl się za nami…