XXIV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

XXIV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
  1. Dziś 24 niedziela w ciągu roku. Po Mszy o godzinie 10.00 spotkanie II roku przygotowania do bierzmowania, natomiast po Mszy Św. o godz 12.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci, które 26 maja 2024 r. przyjmą w naszej parafii I Komunię Św. Na spotkaniu będą rozdawane deklaracje, które, wypełnione osobiście, należy złożyć w przyszłym tygodniu po Mszy Św. O godz. 12.00.

  2. Dzisiejsza niedziela to także 84 już rocznica agresji sowieckiej na Polskę. Jutro o godzinie 9 zapraszamy wraz z Sybirakami i Kombatantami na Mszę Świętą w ich intencji, pamiętać chcemy także o wszystkich ofiarach Golgoty Wschodu.

  3. W poniedziałek powracamy ze spotkaniami biblijnymi wspólnoty „Wielkie Dzieła”, które prowadzi biskup senior Zbigniew. Spotkanie rozpocznie się na plebanii o godzinie 18.45, a spotykać się będziemy w I i III poniedziałki miesiąca.

  4. We wtorek 19 dzień miesiąca, o 17.30 zapraszamy zatem na nabożeństwo ku czci św. Józefa.

  5. Zapraszamy młodzież na spotkania oazowe w każdy piątek o godz. 19.00 na plebanii.
  6. W zakrystii bądź kancelarii parafialnej można zapisać się na wyjazd do Krzeszowa na pielgrzymkę Żywego Różańca, która będzie miała miejsce w pierwszą sobotę października. Koszt wyjazdu 40 zł.

Wszystkich ofiarodawców i wspierających naszą Parafię, gości i zwiedzających naszą świątynię polecamy ufnej opiece naszego Patrona:

Święty Marcinie, módl się za nami…