XXVII Niedziela „w ciągu roku”

XXVII Niedziela „w ciągu roku”
 1. Zapraszamy dziś na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 13:00 do 16:00, wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na zmianę tajemnic o godz. 15:45 i na Eucharystię, jednocześnie dziękujemy za wspólne pielgrzymowanie wczoraj do naszego sanktuarium w Krzeszowie, a Wspólnotę parafialną zapewniamy o naszej modlitwie za Was w tym szczególnym Domu Łaski Maryi.
 2. W rozpoczętym miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 8:30 i 17:15, w soboty i niedziele o godz. 17:15,
  • od poniedziałku do piątku dzieci zapraszamy do zbierania obrazków i uzupełnienia planszy, które otrzymają jutro na różańcu, również we wtorki i czwartki wieczorne nabożeństwa będą skierowane ku dzieciom by mogły je przeżywać z zaangażowaniem.
 3. We wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, zapraszamy w tym dniu do modlitwy w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich naszej parafii w czasie Eucharystii o godz. 18:00, serdecznie dziękujemy także za modlitwy w intencji naszej Parafii oraz za każdą pomoc i zaangażowanie,
  • podobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy również we wtorek właścicieli zwierzaków ze swoimi pupilami o godz. 17:00 na plac przed kościołem do modlitwy dziękczynienia za piękno stworzenia i błogosławieństwo. W tym roku ofiarą do puszek będziemy mogli w tym dniu wesprzeć wolontariat działający w Jelenie Górze, ratujący zwierzaki.
 4. W środę zapraszamy do modlitwy i składania naszych osobistych próśb i podziękowań do Matki Bożej, w czasie nabożeństwa o godz. 18:00, w zakrystii możemy także składać intencje na Mszę św. zbiorową celebrowana po nabożeństwie.
 5. W czwartek zapraszamy do modlitwy o powołania i uświęcenie kapłanów w czasie nabożeństwa różańcowego i wieczornej Eucharystii,
  • również w czwartek zapraszamy wszystkich chłopców, którzy pragną zostać ministrantami na spotkanie o godz. 16:30 w sali parafialnej
 6. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed każdą Mszą świętą i popołudniu od godz. 16:30,
  • w piątek księża odwiedzą także chorych od godz. 9:00,
  • w piątek uroczystości odpustowe w parafii naszym mieście w Parafii Matki Bożej Różańcowej, chcemy rozpocząć w takie szczególne dni pielgrzymowanie z naszego kościoła na uroczystości odpustowe, zapraszamy więc na godz. 17:30 by wspólnie ze śpiewem do Matki Bożej wyruszyć z naszego kościoła do parafii Matki Bożej Różańcowej.
 7. W przyszłą niedzielę modlimy się za naszą parafialną Wspólnotę, jest to także niedziela inwestycyjna, za każde wsparcie okazane i okazywane składamy serdeczne podziękowania.
 8. Zapraszamy do udziału w Epilogu Pieszej Pielgrzymki Legnickiej z Legnicy do Legnickiego Pola w sobotę 15 października, szczegóły w zakrystii.
 9. Z naszej Wspólnoty w minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ewę Leonowicz i Genadiusza Trawickiego – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.