XXXI Niedziela „w ciągu roku”

XXXI Niedziela „w ciągu roku”
 1. Przy wyjściu z kościoła możemy dziś naszą ofiarą wesprzeć dzieła misyjne, za każda złożona ofiarę serdecznie dziękujemy. W zakrystii są również do nabycia kalendarze misyjne.
 2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w tygodniu o godz. 8:30 i 17:15, a w weekendy o godz. 17:15.
 3. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej, w zakrystii można składać intencje na Mszę świętą.
 4. W czwartek spotkanie młodzieży klas VIII przygotowujących się do bierzmowania po Mszy św. wieczornej.
 5. Od listopada zapraszamy na spotkania biblijne, które poprowadzi biskup senior Zbigniew. Spotkania będą się odbywały zawsze w pierwsze i trzecie poniedziałki każdego miesiąca o godz. 18:45 (potrwają godzinę) w sali na plebanii. Zachęcamy do wspólnego odkrywania Wielkich Dzieł, poprzez zgłębianie Słowa Bożego i odkrywanie prawd biblijnych.
 6. Do pobrania są kartki do modlitwy wypominkowej za naszych zmarłych. Prosimy zabrać je do domów, zanieść także naszym bliskim, szczególnie chorymi wypełnione z podaniem – zaznaczeniem ulicy można wrzucać do skrzyni wyłożonej przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia,
  • Bożemu Miłosierdziu oddajmy śp. Stanisława Nawarę, Helenę Zwolską, Mirosławę Chrząszcz, Urszulę Bednarz których pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty
   Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!