XXXII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

  1. Dziś II Niedziela miesiąca, pamiętamy i modlimy się za naszą Wspólnotę i jej dobrodziejów, serdeczne Bóg zapłać za ofiary na dzisiejszą tacę inwestycyjną, posłużą one jako pomoc w przygotowaniu terenu wokół kościoła do oświetlenia,    

    • Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu do wczorajszych uroczystości odpustowych – Radzie parafialnej z Panią Przewodniczącą Moniką na czele, dzięki którym wiele zadań naszego parafialnego odpustu mogło przebiegać bez przeszkód, Władzom naszego Miasta, Jaworskiemu Ośrodkowi Kultury, OSiR i Spółce Inwestycje, Wojownikom Maryi, Cukierni Balinka Pana Ryszarda Tabora, Wspólnocie Betania i Paniom, które dołączyły do pomocy w sprzątaniu wewnątrz kościoła, osobom zaangażowanym w przygotowanie terenu wokół kościoła, chłopcom z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, , Paniom które upiekły ciasto oraz Pani Teresie i Pani Urszuli za nadzorowanie i wykonanie wielu prac kuchennych na czas odpustu dla zaproszonych Gości, Panu Organiście za troskę o stronę muzyczną i naszej Scholii Dorosłych, Służbie Liturgicznej za poświęcony czas spędzony na próbach pod okiem ks. Jarosława, Panu Kościelnemu, i za to że wiele osób mogło się dowiedzieć jak będzie przebiegało świętowanie poprzez przygotowane plakaty i śledzić także na bieżąco w świecie wirtualnym – ks. Krzysztofowi. Wszystkim którzy w tych dniach spieszyli nam z życzliwą pomocą – jak również Wam drodzy parafianie i Goście za wspólne przeżywanie naszego parafialnego święta.

  2. Księdzu Mateuszowi Ryckowi – dyrektorowi Domu Słowa w Legnicy podziękowania za dzisiejszą pomoc duszpasterską i głoszone słowo.

  3. Organizujemy wyjazd na Spotkanie Młodych Pielgrzymi nadziei, które odbędzie się w Lubinie 25 listopada, szczegóły u ks. Krzysztofa.

  4. Informujemy, że do pracowni konserwatorskiej w Krakowie – Jaworniku został oddany ołtarz, w którym dotychczas mieściła się figura Jezusa Miłosiernego, znajdujący się pod chórem. Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Jaworze, które w części pokrywa koszty, mogliśmy podjąć się tego zadania.

  5. Na nowy tydzień Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki św. Marcina, a zmarłej, którą pożegnaliśmy w minionym tygodniu śp. Franciszce Pajdzie wypraszamy dar nieba – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!