XXXIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

  1. Składamy podziękowania za ofiary składane na tacę inwestycyjną, w kwocie 9.165 zł. które posłużą jako część zapłaty za montaż oświetlenia na zewnątrz kościoła. Polecamy Ofiarodawców w modlitwie wstawiennictwu św. Marcina.

  2. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Grupy biblijnej z biskupem Zbigniewem.

  3. W czwartek kolejny Emausowy wieczór – tym razem zaproszony gość: Pani Aneta Rams: terapeuta, specjalista z komunikacji w rodzinie, szczęśliwa żona i mama czwórki dzieci, powie nam o Czterech filarach budowania dobrej relacji. Pani Aneta na co dzień pracuje w Poradni Rodzinnej w Lubinie, to specjalista który pomoże przeżywającym ból po stracie bliskiej osoby, dziecka lub są po doświadczeniu traumy. Chętnie pomoże w przypadku codziennych problemów wychowawczych, a także gdy mamy problemy na gruncie komunikacji z innymi ludźmi – będzie więc okazja nauczyć się, jak słuchać, by inni chcieli do nas mówić, i jak mówić, by inni chcieli słuchać. Zapraszamy na godz. 18:45 w budynku plebanii.

  4. W sobotę organizujemy wyjazd na Spotkanie Młodych Pielgrzymi nadziei, które odbędzie się w Lubinie, szczegóły u ks. Krzysztofa.

  5. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata,       

    • w naszej Wspólnocie będziemy gościli kleryków naszego legnickiego seminarium, będzie to okazja do modlitwy o powołania z naszej parafii i możliwość spotkania i rozmowy z naszymi Gośćmi w czasie kawy i przy dobrym cieście po Mszy św. o godz. 10:00 w budynku plebanii. Tradycyjnie będzie też można nabyć u kleryków kalendarze na Nowy Rok wspierając seminarium duchowne.

  6. Już dziś zapraszamy dzieci na Warsztaty plastyczne w sobotę 2 grudnia o godz. 11:00, w czasie których oprócz wspólnego śpiewu, gier okazja do zrobienia adwentowego lampionu.

  7. Na nowy tydzień Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa, a zmarłych w minionym tygodniu śp. Andrzeja Zawiślańskiego, Pawła Śliwkowskiego i Stefanię Janik polecamy Miłosiernemu Bogu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!