II Niedziela Wielkanocna 7 kwietnia 2024 roku

II Niedziela Wielkanocna 7 kwietnia 2024 roku

  1. W dzisiejsze Święto Miłosierdzia Bożego zapraszamy do udziału w nabożeństwie z koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00.

  2. W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona ze względu na uroczystości Wielkiego Tygodnia,

    • również w poniedziałek zapraszamy do udziału we Mszy św., wieczornej sprawowanej w intencji Księdza Ryszarda z okazji imienin. Za dar posługi w naszej Wspólnocie – niech nie braknie naszej osobistej modlitwy w intencji Księdza Solenizanta.

  3. We wtorek parafia Miłosierdzia Bożego zaprasza na Msze o godz. 18:00 i nabożeństwo połączone z modlitwą uzdrowienia duchowego i fizycznego.

  4. W środę nabożeństwo do Matki Bożej, zachęcamy do składania naszych osobistych intencji.

  5. W czwartkowy Emausowy wieczór zgłębiać będziemy prawdy wiary zawarte w Katechizmie Kościoła Katolickiego, zapraszamy godz. 18:45.

  6. Za tydzień druga niedziela miesiąca, pamiętamy i modlimy się za naszych dobrodziejów, Msza św. w ich intencji o godz. 10:00. W tym miesiącu ofiary składane na tacę inwestycyjną pragniemy przeznaczyć w części na renowację klęczników – konfesjonałów oraz naczynia znajdujące się w tabernakulum, oddać do złocenia. Już dziś składamy wielkie Bóg zapłać za wasze wsparcie.

  7. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Stanisława Pleśniaka, Aniele Krusińską, Agatę Siwochę oraz Stanisławę Koraniewską, których pożegnaliśmy w naszym kościele, niech nasza modlitwa otworzy im bramy nieba – Wieczny Odpoczynek racz jej dać Panie.