V Niedziela Wielkanocna 28 maja 2024 roku

 1. W środę rozpoczynając miesiąc maj, zapraszamy na nabożeństwa ze śpiewem Litanii Loretańskiej w tygodniu o godz. 8:30 i 17:30, w niedziele tylko popołudniu.

 2. W pierwszy czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą o 17:00,     

  • w związku z długim weekendem majowym nie będzie Emausowego wieczoru.

 3. W piątek uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, Msze według porządku niedzielnego, zapraszamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny,      

  • będzie to także pierwszy piątek miesiąca, spowiedź pół godziny przed każda Mszą, nie będzie popołudniowej spowiedzi. Nabożeństwo wynagradzające Sercu Jezusowemu podczas nabożeństwa rano i popołudniu.

 4. W pierwszą sobotę zapraszamy do modlitwy Wynagradzającej Sercu Maryi w czasie Eucharystii i nabożeństwa o godz. 9:00.

 5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, wspólnocie Żywego Różańca przypominamy o zmianie tajemnic.

 6. Wielką radością minionego tygodnia było podpisanie umowy ze Starostwem Powiatowym w Jaworze a następnie z Firmą, która podjęła się zadania remontu dachu wieży i kościoła. Pracy bardzo wiele przed nami, polecamy to Waszej ufnej modlitwie by wszystkie prace przebiegły pomyślnie i w bezpieczeństwie. Przepraszamy także za utrudnienia, które są wynikiem prac remontowych.

 7. Z naszej Wspólnoty w tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Franciszka Dudzińskiego – wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.