III Niedziela Wielkanocna 14 kwietnia 2024 roku

1. Darem modlitwy ogarniamy dziś naszą parafialną Wspólnotę, dziękując za wszystkich ofiarodawców.

2. W poniedziałek spotkanie Grupy biblijnej o godz. 18:45 na plebanii.

3. W środę nabożeństwo do Matki Bożej, zachęcamy do składania naszych osobistych intencji.

4. W czwartek zapraszamy do modlitwy z Apostolatem Pielgrzymującej Matki Bożej z Szensztatu, w czasie Eucharystii o godz. 18:00,

• na Emausowy wieczór o 18:45 zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać znajomość i ducha liturgii.

5. W piątek 19 dzień miesiąca o godz. 17:30 zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa i Eucharystię wotywną ku Jego czci.

6. W przyszłą niedzielę wraz z Fundacją Dobrej Muzyki zapraszamy na Koncert Wielkanocny z muzyką dawną Jana Sebastiana Bacha i Mikołaja z Krakowa. Koncert zagrają Maciej Bator – organy i pozytyw oraz Marta Sochal-Matuszczyk – skrzypce. Rozpoczęcie o godz. 15:00.

7. W tym roku przeżywać będziemy w naszym dekanacie wizytację biskupią, którą poprzedzą wizytacje w dziedzinie: gospodarczej, katechetycznej i sztuki sakralnej – ta rozpoczyna się w dekanacie w naszej parafii już we wtorek.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Sławomira Kucharczyka, niech nasza modlitwa otworzy mu bramy nieba – Wieczny Odpoczynek racz mu dać Panie.