XVI Niedziela „w ciągu roku”

XVI Niedziela „w ciągu roku”

herb

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Marcina w Jaworze
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVI Niedziela w ciągu roku 17 lipca 2022 roku

 1. Dziś zbiórka do puszek przy wyjściu z kościoła, przeznaczona na zakup sprzętu do pomocy w porządkowaniu naszego kościoła – za każde wsparcie – Bóg zapłać!
 2. W poniedziałek z racji zbliżającego się Święta Policji, o godz. 10:30 Msza św. w intencji naszych jaworskich Policjantów i ich Rodzin, serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. W środę modlimy się do Matki Bożej, zapraszamy na nabożeństwo o godz. 18:00, zachęcamy doskładania intencji i powierzania swojego życia przez orędownictwo Maryi.    
 4. W sobotę 30 lipca rozpoczyna się Jubileuszowa Piesza Pielgrzymka Diecezji Legnickiej na Jasną Górę, zapraszamy do pielgrzymowania, spotkanie przed pielgrzymką w parafii Miłosierdzia Bożego w sobotę o godz. 19:00,
  • w sobotę 30 lipca rozpoczniemy też w naszym kościele spotkania Grupy Duchowego Uczestnictwa. Już dziś w zakrystii można pobrać książkę z materiałami na czas formacji i pamiątkową plakietkę. Składana przy okazji zapisów ofiara (20 zł) stanowi wsparcie dla organizatorów pielgrzymki pieszej.
 5. Ksiądz Krzysztof przebywa w tych dniach z młodzieżą naszej diecezji na rekolekcjach Oazowych w Krościenku, pamiętajmy o nim i młodzieży w naszych modlitwach.
 6. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania do Francji, celem naszego pielgrzymowania jest Tour – miejsce życia i śmierci naszego Patrona św. Marcina, pragniemy także nawiedzić sanktuarium maryjne w Lourdes:
  • czas od 9 października (niedziela) do 13 października (środa), 4 noclegi,
  • z Jawora udamy się autokarem do Pragi i stamtąd samolotem do Francji, we Francji dwa miejsca noclegu: pierwsze dwa dni Lourdes i następnie dwa dni Tours,
  • powrót samolotem z Francji do Pragi i przejazd autokarem do Jawora,
  • cena to 650 zł + 320 EURO w przybliżeniu 2.200 zł do tego cena biletu samolotowego ok. 1200 zł.
  • >> POBIERZ PROGRAM PIELGRZYMKI <<
 7. Naszym Parafianom i Gościom życzmy udanego i bezpiecznego wypoczynku.
 8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty śp. Zdzisława Rozmus – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.