III NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 21.01.2024

1. Dzisiejsza III Niedziela w ciągu roku obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego niech staje się dla nas zachętą i motywacją do szukania okazji by każdego dnia czytać Biblię.

2. W poniedziałek Msza wotywna do Ducha Świętego i nabożeństwo na jej zakończenie.

3. Ksiądz Proboszcz parafii św. Brata Alberta w Jaworze wraz z katechistami zaprasza na katechezy wtajemniczenia chrześcijańskiego, które odbywać się będą począwszy od 30 stycznia, szczegóły w gablocie.

4. W naszej parafii w czasie Wielkiego Postu planowany jest kurs przedmałżeński, chętnych prosimy o zapisywanie się listę uczestników do 14 lutego.

5. Dziękując za radość tegorocznych spotkań wyrażamy naszą wdzięczność za zaproszenie do waszych mieszkań i domów, łaskę wspólnej modlitwy i rozmowy. Serdecznie dziękujemy za wszelkie miłe słowa i okazywaną życzliwość, przepraszamy też, że czasem musieliście na nas
czekać.

Ofiary składane w czasie odwiedzin duszpasterskich będą wsparciem dzieł diecezji i inwestycji,
które podejmujemy w naszym kościele, wraz z ubiegłotygodniową tacą inwestycyjną w kwocie: 9.850 zł. pozwoliły pokryć już całkowicie spłatę montażu oświetlenia w kościele i wokół kościoła na zewnątrz oraz spłacić wkład własny w renowację ołtarza.

Dziś o godz. 10:00 celebrowaliśmy Eucharystię ofiarując ją w intencji Wszystkich, którzy
przyjęli nas do swoich domów.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty śp. Marię Boczula, Małgorzatę Małkowiak, Marię Delegowicz, Tadeusza Rajch, Helenę Kuźma i Marię Krajewską– Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!