NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 31.03.2024

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 31 marca 2024 roku

1. Na Nieszpory kończące Triduum Paschalne zapraszamy dziś o godz. 17:00.

2. W poniedziałek wielkanocny Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego:
    godz. 8:00, 10:00, 12:00, 16:00 i 18:00, taca tradycyjnie przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. Trwamy w dniach nowenny przed świętem Miłosierdzia Bożego w świątecznych dniach na zakończenie Mszy św. o godz. 18:00 a od wtorku na zakończenie porannej adoracji Najświętszego Sakramentu.

4. W czwartek Godzina Święta o godz. 17:00 zakończona modlitwą o powołania.

5. W pierwszy piątek spowiedź tradycyjnie 30 minut przed Mszą świętą i popołudniu od godz. 16:30, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa na zakończenie porannej adoracji i po Mszy wieczornej.

6. Sobotnie nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 9:00

7. Przyszła Niedziela to święto Bożego Miłosierdzia,

• zapraszamy na godz. 15:00, w Godzinie Miłosierdzia, na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego,

• o godz. 13:00 Msza święta odpustowa w parafii Miłosierdzia Bożego, o godz. 12:20 zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania z naszego kościoła na odpust,

• będzie to tez pierwsza niedziela miesiąca, przypominamy Wspólnocie Żywego Różańca o zmianie tajemnic i Eucharystii godz. 16:00.

8. Serdeczne podziękowania za pomoc w przeżyciu i przygotowaniu do Świat Paschalnych.

9. Z naszej Wspólnoty w tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Elżbietę Skórzewską – wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

10. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy składamy serdeczne życzenia dla Was i Waszych bliskich. Niech światło Zmartwychwstałego rozprasza ciemności, przywraca pokój i niesie radość, że nasz Pan choć umarł – żyje, a my możemy żyć dzięki niemu! Błogosławionej Paschy!