NIEDZIELA II W CIĄGU ROKU

Niedziela II w ciągu roku 14 stycznia 2024 roku

 1. Zapraszamy dziś o godz. 15:00 wraz z Fundacją Dobrej Muzyki zapraszamy na Koncert Bożonarodzeniowy. Wystąpi Zespół PAX MUSICORUM: Katarzyna Wiwer z Krakowa, sopran, Kwartet Solistów Opery Wrocławskiej, Maciej Bator – organy i pozytyw. W programie kolędy i muzyka dawna.

 2. W poniedziałek spotkanie grupy biblijnej z biskupem seniorem Zbigniewem o godz. 18:45 na plebanii.

 3. W piątek zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa w czasie Eucharystii o godz. 18:00 i nabożeństwa na jej zakończenie.

 4. W przyszłą niedzielę zapraszamy do modlitwy w intencji naszych babć i dziadków z okazji przypadającego Dnia Babci i Dziadka przy figurze Świętej Anny, która będzie gościła w naszej parafii.

 5. Naszych najmłodszych Parafian zapraszamy na I Parafialny Bal Karnawałowy, który odbędzie się w sobotę 3 lutego w sali ECMEN przy ul. Parkowej, rozpoczęcie o godz. 14:00. Zapisy w formie sms-owej, szczegóły na plakatach.

 6. Trwamy w czasie odwiedzin duszpasterskich, udajemy się do naszych Parafian w tygodniu rano: od godz. 10.00 do godz. 14:00 – dla tych, którzy zaznaczyli spotkanie przed południem, a do tych, którzy popołudniu od godz. 15:30, w sobotę od godz. 10:00 odwiedziny dodatkowe. Pełny plan odwiedzin podany jest przy wyjściu z kościoła, w gablocie i na stronie internetowej. W tym tygodniu: 

  • PONIEDZIAŁEK 15 stycznia, ulice: Kościelna, Szkolna, Rynek, Krótka.

  • WTOREK 16 stycznia, ulice: Zamkowa, Chrobrego, Żeromskiego, Czarnieckiego, Klasztorna.

  • ŚRODA 17 stycznia, ulice: Dąbrowskiego, Grunwaldzka, Roosevelta, 1 Maja, Zielona 

  • CZWARTEK 18 stycznia, ulice: Plac Wolności, Limanowskiego, Rzeczna

  • PIĄTEK 19 stycznia, ulice: Poniatowskiego

  • SOBOTA 20 stycznia, kolęda dodatkowa

 7. Za złożone dziś ofiary ma cele inwestycyjne składamy serdeczne podziękowania, wszystkich Was oddajemy pod opiekę i orędownictwo naszego Patrona, św. Marcinie – módl się za nami.

 8. W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty pożegnaliśmy śp. Andrzeja Pająka, Marię Terlecką i Bronisławę Damjan. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.