NIEDZIELA II W CIĄGU ROKU

Niedziela II w ciągu roku 14 stycznia 2024 roku

1. Zapraszamy dziś o godz. 15:00 wraz z Fundacją Dobrej Muzyki zapraszamy na Koncert Bożonarodzeniowy. Wystąpi Zespół PAX MUSICORUM: Katarzyna Wiwer z Krakowa, sopran, Kwartet Solistów Opery Wrocławskiej, Maciej Bator – organy i pozytyw. W programie kolędy i muzyka dawna.

2. W poniedziałek spotkanie grupy biblijnej z biskupem seniorem Zbigniewem o godz. 18:45 na plebanii.

3. W piątek zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa w czasie Eucharystii o godz. 18:00 i nabożeństwa na jej zakończenie.

4. W przyszłą niedzielę zapraszamy do modlitwy w intencji naszych babć i dziadków z okazji przypadającego Dnia Babci i Dziadka przy figurze Świętej Anny, która będzie gościła w naszej parafii.

5. Naszych najmłodszych Parafian zapraszamy na I Parafialny Bal Karnawałowy, który odbędzie się w sobotę 3 lutego w sali ECMEN przy ul. Parkowej, rozpoczęcie o godz. 14:00. Zapisy w formie sms-owej, szczegóły na plakatach.

6. Trwamy w czasie odwiedzin duszpasterskich, udajemy się do naszych Parafian w tygodniu rano: od godz. 10.00 do godz. 14:00 – dla tych, którzy zaznaczyli spotkanie przed południem, a do tych, którzy popołudniu od godz. 15:30, w sobotę od godz. 10:00 odwiedziny dodatkowe. Pełny plan odwiedzin podany jest przy wyjściu z kościoła, w gablocie i na stronie internetowej. W tym tygodniu:

• PONIEDZIAŁEK 15 stycznia, ulice: Kościelna, Szkolna, Rynek, Krótka.

• WTOREK 16 stycznia, ulice: Zamkowa, Chrobrego, Żeromskiego, Czarnieckiego, Klasztorna.

• ŚRODA 17 stycznia, ulice: Dąbrowskiego, Grunwaldzka, Roosevelta, 1 Maja, Zielona

• CZWARTEK 18 stycznia, ulice: Plac Wolności, Limanowskiego, Rzeczna

• PIĄTEK 19 stycznia, ulice: Poniatowskiego

• SOBOTA 20 stycznia, kolęda dodatkowa

7. Za złożone dziś ofiary ma cele inwestycyjne składamy serdeczne podziękowania, wszystkich Was oddajemy pod opiekę i orędownictwo naszego Patrona, św. Marcinie – módl się za nami.

8. W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty pożegnaliśmy śp. Andrzeja Pająka, Marię Terlecką i Bronisławę Damjan. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.