XII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

XII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
 1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy litanią do Serca Pana Jezusa, rano o 8:45 i popołudniu na zakończenie wieczornej Eucharystii.
 2. W czwartek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, głównych Patronów naszej Diecezji.
 3. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP z przesłaniem fatimskim, rozpoczęcie Eucharystią o godz. 9:00.
 4. W piątek wraz z Muzeum Regionalnym w Jaworze zapraszamy na nocne zwiedzanie naszego Kościoła i Klasztoru Bernardynów. Rozpoczęcie o godz. 19:00 w Muzeum Regionalnym. Zwiedzanie naszego kościoła rozpocznie się o godz. 21:00, więcej informacji na plakatach.
 5. Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 17:45, a o 18:00 Eucharystia w intencji Różańcowej Wspólnoty.
 6. Przypominamy, że w czasie letnim od czerwca do sierpnia włączenie wieczorna Msza św. w niedzielę i święta celebrowana jest o godz. 20:00.
 7. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 29 lipca – 7 sierpnia. Zapisów można dokonywać online na stronie pielgrzymki lub u księdza przewodnika. Ksiądz Jarosław zaprasza na spotkanie przed pielgrzymkowe 11 lipca o godz. 19.00,
  • istnieje możliwość udziału w pielgrzymce autokarowej na dzień wejścia Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę (tj. poniedziałek, 7 sierpnia). Można przejść ostatnie etapy z Blachowni na Jasną Górę z pielgrzymami lub dojechać bezpośrednio na parking Klasztoru. Więcej informacji oraz zapisy i wpłaty w zakrystii, ilość miejsc ograniczona.
 8. Pielgrzymów do Ziemi Świętej zapraszamy na spotkanie po Mszy św. w zakrystii.
 9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty śp. Elżbietę Iżykowską śp. Irenę Lenarti. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.