XIV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

XIV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
  1. Dziś II niedziela miesiąca – z wdzięcznością dziś ogarniamy modlitwą wszystkich wspierających naszą parafię. Przede wszystkim swoją obecnością i modlitwą, ale również darem materialnym. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na dzisiejszą tacę inwestycyjną. Powróciła już do nas z pracowni złotniczej monstrancja służąca nam do codziennych adoracji – znajduje się na bocznym ołtarzy przy zakrystii. Przy niej, dla porównania, kielichy mszalne, które wymagają renowacji i złocenia, czego chcielibyśmy się podjąć w najbliższym czasie.
  2. W czwartek 13 dzień miesiąca. Zapraszamy zatem na nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się o 19.30 śpiewem pieśni maryjnych.
  3. W piątek na rekolekcje oazowe do Wieliczki wyrusza młodzież z naszej parafialnej wspólnoty, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  4. W najbliższą niedzielę, 16 lipca, zapraszamy do modlitwy za policjantów. O godzinie 12 będziemy gościć policjantów z Komendy Powiatowej w Jaworze oraz zaproszonych gości. Do modlitwy w intencji stróżów prawa zapraszamy wszystkich parafian, ale szczególnie dzieci. Po Mszy przez pół godziny trwać będzie pokaz sprzętu policyjnego, samochodów i motocykli oraz techniki kryminalistycznej.
  5. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w terminie 29 lipca-7 sierpnia. Zapisów można dokonywać online na stronie pielgrzymki lub u księdza przewodnika. Ksiądz Jarosław zaprasza na spotkanie przedpielgrzymkowe 11 lipca o godz. 19 w salce parafialnej.

    Istnieje możliwość udziału w pielgrzymce autokarowej na dzień wejścia Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę (tj. Poniedziałek, 7 sierpnia). Można przejść ostatnie etapy z Blachowni na Jasną Górę z pielgrzymami lub dojechać bezpośrednio na parking Klasztoru. Więcej informacji oraz zapisy i wpłaty w zakrystii. Koszt to 100 zł, liczba miejsc ograniczona. W zakrystii do nabycia pakiety duchowego uczestnictwa w pielgrzymce w cenie 25 zł.

  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Teresą Żyżło – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Wszystkich ofiarodawców i wspierających naszą Parafię, gości i zwiedzających naszą świątynię polecamy ufnej opiece naszego Patrona:

Święty Marcinie, módl się za nami…