XX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

XX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
  1. Dziś przypada III niedziela miesiąca, przypominamy, że wieczorna Eucharystia jest  sprawowana w intencji osób chorych i cierpiących z aktem zawierzenia ich Matce Bożej Bolesnej i modlitwa wstawienniczą.
  2. W ubiegłym tygodniu na tzw. Tacy inwestycyjnej zostało złożone na ofiarę 8 670 zł. Dziękujemy za dar serca.
  3. W najbliższym tygodniu w naszym mieście będziemy obchodzić Święto Chleba. Zapraszamy do udziału w uroczystej Eucharystii w naszej świątyni w następną niedzielę 27 sierpnia o godzinie 10. W czasie tej Mszy Św. wraz z mieszkańcami Grzegorzowa i Rybna będziemy dziękować za tegoroczne plony. Zachęcamy do uczestnictwa w miejskim dziękczynieniu za dar chleba i  naszych parafialnych dożynkach.
  4. Już dziś serdecznie zapraszamy na koncert Krajobraz Muzyczny Śląska, który wraz z Fundacją Dobrej Muzyki organizujemy w murach jaworskiej fary 31 sierpnia o godz. 19:30. Muzyka organowa w połączeniu ze skrzypcami, utwory: Hendla, Bibera i wielu innych sprawiają, że warto ten wieczór spędzić w murach naszego jaworskiego kościoła.
  5. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jerzego Mikołajskiego, Adama Worzyńskiego i Stanisława Sokołowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…