XXIX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

XXIX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
 1. Dziękujemy za ofiary składane na cele misyjne,       
  • dzisiejsza niedziela to zakończenie konkursu na maryjny różaniec, dzieciom wraz z rodzicami dziękujemy za zaangażowanie, prace można podziwiać przy ołtarzu Matki Bożej Nieustające Pomocy,     
  • nasza parafia wsparła kwotą 2.100 zł. zebraną do skarbon Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – Bóg zapłać.
 2. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej – modlimy się w tygodniu rano o godz. 8:30
  i popołudniu o godz. 17:15, w soboty i niedziele tylko popołudniu.
 3. W czwartek zapraszamy na Emausowy wieczór – Eucharystia o godz. 18:00 a po niej o godz. 18:45 spotkanie w budynku plebanii: tym razem zaproszony gość ks. dr Krzysztof Cipor – Oficjał Sądu Kościelnego Diecezji Legnickiej, będzie mówił czym zajmuje się Sąd Biskupi, czy można otrzymać rozwód w kościele oraz odpowiadał na nasze pytania – zapraszamy.
 4. Na ołtarzach bocznych wyłożone są do modlitwy wypominkowej za zmarłych. Prosimy zabrać do domów, wypełnić czytelnie, zanieść także naszym chorym. Wypełnione można składać do skrzyni znajdującej się w przejściu kościoła, prosimy również zapoznać się z planem modlitwy na poszczególne dni,       
  • informujemy także, że modlitwa za zmarłych na naszym jaworskim cmentarzu w uroczystość Wszystkich Świętych rozpocznie się od Mszy św. sprawowanej o godz. 12:00 w jaworskiej farze, następnie w procesji ze śpiewem litanii udamy się z kościoła na cmentarz. Liturgię tego roku przygotowuje parafia Miłosierdzia Bożego.
 5. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia zawierzając Was wstawiennictwu św. Marcina, w sposób szczególny polecając także prace prowadzone
  w kościele św. Barbary:
  św. Marcinie – módl się za nami
  św. Barbaro – módl się za nami
 6. Zmarłych minionego tygodnia: śp. Krystynę Kopacz, Władysława Mazura, Stanisława Blewońskiego i Otylię Kuczwarę oddajmy Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.